fbpx

PELİKAN KOLEJİ ŞAMPİYON ÖĞRENCİLERİNİ ARIYOR

            Her öğrenci huzurlu ve mutlu bir ortamda eğitim-öğretim almayı hak eder. Nitelikli eğitim, kaliteli gelecek sunan Pelikan Koleji, öğrencilerini 21. yy. becerileriyle donatır.

ANA SINIFINDAN İTİBAREN ÖZ YÖNETİM BECERİSİ

Pelikan Koleji öğrencileri, ana sınıfından itibaren özyönetim becerisi kazanır, bu beceriyi yaşamlarında adım adım uygular. Öğrencilerimiz, özyönetim becerisini kullanarak dengeli yaşam modeli geliştirir ve geleceği planlar.

ÇİFT DİL EĞİTİMİ İLE EVRENSEL İLETİŞİM BECERİSİ

Pelikan Koleji öğrencileri, aldıkları çift yabancı dil eğitimi ile global hayatın içinde yer alarak dünya vatandaşı olma yolunda ilerler.

EĞİTİM 4.0 İLE GELECEĞE YÖN VERME

Pelikan Koleji öğrencileri, Eğitim 4.0 ile teknolojiyi yaptığı işe en iyi şekilde entegre edip mesleğini geliştirmek adına çözümler üretebilme yetkinliğine sahip olur.

SANAT EĞİTİMDİNDE EVRENSELLİK

Pelikan Koleji öğrencileri, sahne sanatları, resim, müzik ve enstrüman atölyelerinde aldıkları eğitimlerle akademik edinimlerini zenginleştirir. Yaratıcıkları aktive olan öğrencilerimiz, çeşitli sosyal ortamlarda kendilerini ifade edebilme yetkinliği kazanır. Böylece sanatsal ve kültürel açıdan dünya vatandaşlığı yolunda emin adımlarla ilerler.

İNSAN VE MAKİNE ARASINDAKİ ORTAKLIK

Pelikan Koleji öğrencileri, robotik kodlama ve yapay zekâ eğitimleriyle makinelerle işbirliği içinde çalışarak takım olma becerisi kazanır.

PROJE BAZLI EĞİTİM MODELİMİZ

Pelikan Koleji öğrencileri, bilginin yanında çağımız şartlarına uygun akademik beceriler kazanır. Sorgulamayı, araştırmayı, hedef belirlemeyi, plan yapmayı, problem çözmeyi ilke edinen öğrencilerimiz çevrelerine sadece bakmaz; etraflarında olan biten her olayı görüp analiz ederek proje üretip güçlü bir şekilde akademik hayata hazırlanır.

BAŞARI İÇİN GEREKLİ AKADEMİK ALTYAPI

Pelikan Koleji öğrencileri; NLP Pelikan, BBC(Brain Box Corner), yaşamsal ödevler, ritmik abaküs, yapay zekâ, robotik kodlama gibi farklı dallarda kazandıkları edinimleri hayata geçirir ve böylece bilgiyi beceriye dönüştürmenin formüllerini keşfeder. Böylece öğrencilerimiz başarı yolunda emin adımlarla ilerler.

LGS, YKS(TYT-AYT) HAZIRLIKTA GÜÇLÜ AKADEMİK SİSTEM

Pelikan Koleji öğrencileri, LGS’ den YKS’ ye uzanan yolculukta tecrübeli öğretmen kadrosu, geniş kaynak ağı, etkin etüt sistemi ve özgün sınav taktikleri eğitimi alarak şampiyonluk koltuğundaki yerini ayırır.