fbpx

PELİKAN EĞİTİM KURUMLARI 24 KASIMDA DOYASIYA EĞLENDİ

Yıllardır Gebze ve Darıca’da eğitim öğretim faaliyetlerini sürdüren Özel Pelikan Eğitim kurumları 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde bir araya gelip  doyasıya güldü, oynadı, eğlendi

Kurucu Müdür Gülay Körükmez :’’Böylesine güzel bir günde  birbirinden seçkin eğitim kadrosu ile beraber olmaktan büyük keyif alıyorum. Daha nice başarılara beraber  imza atacağız.’ ’dedi.

Pelikan Ortaokulu  müdürü Sibel Demir Akmusluk:’’Öğretmenlik mesleğinin toplumdaki yeri  ve önemi kutsaldır. Çünkü öğretmenlik cesaret, özveri, emek, sabır, yürek ister. Kutsaldır çünkü yaptığınız fedakarlığın asla somut bir ölçeği yoktur. Sabır ister çünkü meyveleri hemen olgunlaşmaz, küçük dokunuşlar bile yıllar sonra dönüt verebilir. Cesaret ister çünkü elindeki şey saf ve masum bir yavrunun hayatıdır .Bu hayatın bir kesitinde bulunup o kesitin size düşen payını doğru doldurmak kolay değildir. Özveri ister çünkü bazen öyle anlar olur ki bir yavrunun problemiyle yatar, o problemle kalkar   ve onu çözmek için kendinizi mükellef hissedersiniz. Yürek ister çünkü bazen doğruyu siz bilirsiniz fakat doğrunuz başkalarınca deneyimlenmediği için doğrunuz hariç bütün dünya karşınızdadır. Bakmışsınız karşınızda olan o dünyaya da öğretmenlik yapma sorumluluğu hissediyorsunuz.’’dedi.

Pelikan Kişisel Gelişim Kurs Müdürü Şenol Can da Özel Pelikan Eğitim Kurumları olarak en büyük hedefimiz kaliteli eğitim ve davranış değiştirmek. Bu anlamda Gebze’mizde çok yol kat ettik ,daha da yapacaklarımız bitmedi. Velilerimizin de destekleriyle öğrencilerimizi yoğurup onlara şekil vereceğiz diye sözlerini sürdürdü.

Akademik başarılarının yanında sosyal aktivitleri ile de her zaman gündemdeki yerini koruyan Pelikan her şeyi yerinde ve zamanında layıkıyla  yapıyor ve yaşıyor. Kendilerine başarılar diliyoruz.

Add your thoughts

Your email address will not be published. Required fields are marked *