fbpx

2018 Pelikan MounTRain İngilizce Survivor Yaz Kampı - Son Kontenjanlar

”Pelikan-MounTRain- İngilizce-Survivor Yaz Kampı eğlenceyle eğitimin bir arada yapıldığı bir yerdir.”

11-17 yaş grubundaki öğrencilerin  İngilizce konuşma becerilerini  doğayla iç içe deneyimli öğretmenlerle  dillerini geliştirebilmek amacı ile1 9 -26  Haziran 2018 tarihleri arası planlanmış bir programdır.

”Survivor Yaz Kampı 300 dönümlük ormanlık arazi içinde yer alan Türkiye’nin ilk doğa spor merkezinde gerçekleşecektir.”

Öğrenciler aktivite öncesinde sınıf ortamında toplanır ve yapılacak olan aktivite hakkında bilgilendirilir. Bu bilgilendirme deneyimli öğretmenler tarafından sınıf ortamında ingilizce olarak yapılır.

”MounTRain Survivor İngilizce Yaz Kampı’nın amacı çocuklara  İngilizce dersi yanında doğal ortamda vakit geçirme şansı verirmektir.”

Aktivite esnasında sınıfta anlatılan  derslerin pratiği yapılarak  yabancı dilin hayatın içine uygulanması sağlanmış olur.Bu tür etkinlikler öğrenmeyi doğrudan destekler ve kalıcı öğrenmeyi sağlayarak öğrencilerin İngilizceye karşı geliştirdikleri öğrenemiyorum korkusunun önüne erkenden geçilmiş olunur.

KAMP YERİ

MOUNTRAIN – Aladağlar, BOLU

-MounTRain,  Aladağlar’ da 300 dönüm ormanlık arazi içinde yer alan 2000 yılında kurulmuş Türkiye’nin ilk doğa sporları merkezidir.

-Kamp alanında konaklama konfor düzeyi yüksek özel tasarım çadırlarda gerçekleşir.

-Kampta yemekler tesiste yer alan profesyonel mutfakta günlük olarak hazırlanır. Kahvaltı, öğle ve akşam yemekleri açık büfe düzeninde servis edilir.

-Katılımcılar için hazırlanacak özel aktivite programında kullanılmak üzere açık hava oyun parkurları kamp alanı içerisinde yer almaktadır.

Pelikan Mountrain İngilizce Yaz Kampı

SON KONTENJANLAR

AKTİVİTE PROGRAMI

Program kampı düzenleyen eğitim kurumunca verilecek sınıf içi derslere destek olacak şekilde MounTRain aktivite ekibi tarafından özel olarak hazırlanmıştır.
-Günlük bazda sabah ve öğleden sonra olmak üzere her gün farklı iki aktivite gerçekleştirilecektir.
-Programda 5 farklı aktivite grubu yer almaktadır;

– TAKIM ÇALIŞMASI ( TASARIM ) AKTİVİTELERİ

– YARIŞMA FORMATINDA AKTİVİTELER

– STRATEJİK ETAPLAR

– SPORTİF AKTİVİTELER

– SOSYAL AKTİVİTELER

Pelikan Mountrain İngilizce Yaz Kampı

SON KONTENJANLAR