fbpx

40 DAKİKADA

İNGİLİZCE KONUŞMAYA BAŞLAYABİLİRSİNİZ

%100 ÖĞRENME GARANTİSİ

HİPNOZ VE BİLİNÇALTI YÖNTEMLERLE 40 DAKİKADA İNGİLİZCE KONUŞMAYA BAŞLAYABİLİRSİNİZ.

%100 Öğrenme Garantisi

Pelikan NLP İngilizce Yöntemi ile İngilizce öğretmeyi garanti veriyoruz.

Günümüz çağında İngilizce öğrenmek hem oldukça kolay hem de bir o kadar zordur. Bu ikilemin sebebi ise; teknoloji ve dijital bir çağda yaşamanın avantajından doğan, her kaynağa rahatlıkla ulaşma imkanımızdır. Neredeyse her bireyin evinde İngilizce çalışma kitapları, evinde internet ve belki de online kurslara abonelikler vardır.

Peki, her şey bu kadar imkan içindeyken neden İngilizce öğrenilmiyor?

Bunun en temel sebebi ise zihinlerin dolu olmasından kaynaklanıyor. Zihin ve beden ilişkisi öyle bir bütündür ki birbirlerinden bağımsız hareket edemezler. Bu nedenle ne kadar beden enerjimiz olursa olsun zihnimiz yorgun ya da yoğun olduğunda kalıcı öğrenme gerçekleştiremez.

Pelikan NLP İngilizce akademisinin temel amacı hipnoz ve bilinçaltı yöntemler ile bireylere İngilizceyi anadil seviyesinde öğretmektir.

Nasıl Mı?

Klasik İngilizce kurslarının 1,5 yılda vermeye çalıştığı kurları sadece 20 ders saatinde vererek konuşturmayı garanti ediyoruz. Öğrencilerimizde İngilizceye karşı oluşturulan bilinçaltı temizliği yapılarak 40 dakika içinde İngilizce konuşturmaya başlıyoruz.

Gramer temelli İngilizce öğrenmek, yabancı dil öğreniminde çoğu kişinin yanılgıya düştüğü bir noktadır.  İlkokul sıralarında kazandığımız bu alışkanlık İngilizceye karşı önyargı geliştirmemize neden olmuş ve her yıl İngilizceye aynı noktalardan eğitime başlamak ilerleme yerine gerilemeye sebebiyet vermiştir. Bu durumlardan kaynaklı İngilizce bilsek bile gündem konuşmaya geldiğinde bir adım geride kalıyor ve konuşamıyoruz.